[description]

قوانین سرویس دهی و استفاده از پیامک

لطفا نسبت به رعایت قوانین زیر احترام بگذارید در غیر این صورت پنل پیامک شما مسدود خواهد شد.
  • مدارک ارسالی مشترک بعد از ثبت نام توسط بخش احراز هویت کنترل می شود، در صورتی که عدم صحت اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام و عضویت ثابت شود، پنل شما مسدود می گردد.

  • کلیه پیامک های ارسال شما تحت کنترل دقیق سیستم مانیتورینگ میباشد و از آنجایی که این سامانه جهت اطلاع رسانی، تبلیغات و موارد اینچنین طراحی شده هرگونه پیامک با محتوای غیر اخلاقی، توهین، شوخی، جوک، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتور ها ( همراه اول و ایرانسل )، و ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد جرم محسوب شده و در صورت مشاهده سریعا مراتب به صورت آنلاین به پلیس فتا گزارش خواهد شد.

  • کلیه کاربران موظف هستند بعد از ثبت نام مدارک خود را جهت احراز هویت از طریق بخش ارسال مدارک، ارسال نمایند، در غیر این صورت اجازه ارسال پیامک نخواهند داشت.

رعایت موارد امنیتی:
  • بهترین مکان برای نگه داری از رمز عبور ، ذهن شما می باشد ، لطفا این مسئله را جدی بگیرید.

  • رمز عبور خود را هر 30 روز یک بار تغییر دهید. در موارد خاص می توانید با درخواست به واحد پشتیبانی ، نام کاربری خود را نیز تغییر دهید.

  • از افشا کردن رمز عبور خود اکیدا خودداری کنید. رمز عبور خود را یک عبارت ساده (مانند : تاریخ تولد ، شماره شناسنامه یا کد ملی، شماره تلفن یا موبایل و ...) قرار ندهید. و حتما در انتخاب رمز عبور ، به طور همزمان از اعداد و حروف و کاراکتر های گوناگون استفاده کنید.

  • استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر (ie) به طور کلی دارای نکات امنیتی بسیاری می باشد ، در صورت استفاده از این مرورگر پیامک های ارسالی چندین بار ارسال می شود و موارد مالی بسیاری برای شما بوجود می آید ، لطفا تحت هیچ شرایطی از این مرورگر استفاده نکنید.

  • پس از اتمام کار با سامانه حتما از طریق گزینه خریوج به صورت کامل از سامانه خارج شوید .

قوانین عمومی استفاده از سامانه پیامک  را از اینجا بخوانید

لازمه استفاده از سرویس ها، پذیرفتن قوانینی است که در زیر به صورت کامل ذکر شده است و هر کاربر میبایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و به آن توجه داشته باشد.

·  برای استفاده از پنل پیامک، کلیه کاربران می بایست اطلاعات مورد نیاز مانند ، نام – نام خانوادگی – شماره تلفن تماس – آدرس کامل پستی – کد ملی و شماره شناسنامه ، تصویر کارت ملی و شناسنامه ، اخرین قبض تلفن را در اختیار شرکت فراداده قرار داده و پس از بررسی و تایید اطلاعات ثبتی، و پرداخت هزینه سامانه، خط اختصاصی فعال میگردد. در صورت عدم تکمیل اطلاعات، خط اختصاصی نیز فعال نخواهد شد.

·  ارسال پیامک با محتواهای زیر ممنوع و خلاف قوانین می باشد: انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث ، مطالب نفرت آمیز ، …. ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی ارسال هرگونه پیامک شخصی و بی محتوا حتی برای تست به گوشی خود ، غیر مجاز می باشد . پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند : شرکت در انتخابات نامزد های مختلف ، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن ، افترا آمیز ، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد ارسال لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی ، ترک اعتیاد ، چاقی و لاغری و پزشکی غیرقانونی می باشد و نیاز به کسب مجوز می باشد، در صورت ارسال هرگونه پیامک در این باره پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی غیرقانونی بوده و نیاز به کسب مجوز می باشد ، ارسال این گونه پیامک های پیگرد قانونی خواهد داشت . در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تبلیغات شبکه ها و یا برنامه های ماهواره ای نیز غیرقانونی می باشد ارسال پیامک های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان غیرقانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد. ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف از جانب اپراتورها (ایرانسل ، همراه اول … ) ارسال لطیفه ، جک ، مسائل خانوادگی وبرنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و …) یا دریافت اطلاعات بانکی و شخصی ارسال هرگونه پیامک درآمد زایی بدون مجوز ممنوع می باشد . ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا ، شوخی و ارسال سیاسی و ارسال هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) حتی برای تست تمامی تبلیغات مرتبط با حوزه خدمات پزشکی و خوراکی ، آشامیدنی ، آرایشی و بهداشتی ، مکمل‌های غذایی و تجهیزات پزشکی بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی فروش هرگونه فیلتر شکن یا V~P~N غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک ، غیر مجاز بوده و نه تنها پنل متخلف مسدود می گردد ، بلکه ایشان به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد. با توجه به ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، ارسال پیامک های مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

· کلیه پیامک های ارسال شده ، توسط واحد حراست، بررسی شده و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده قوانین زیر بر آن اعمال خواهد شد. فوراً دسترسی کاربر به سیستم وب سرویس و پنل پیامک و سایر سرویس هایش قطع خواهد شد. اطلاعات کاربر جهت پیگیری بیشتر، برای ستاد جرایم رایانه ای و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد. در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید، مسئولین شرکت سامان منادي زنجان می توانند بدون اخطار قبلی سیستم وب سرویس و پنل پیامک شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

· شرکت تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد.

· مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی، به صورت کامل بر عهده شخص سفارش دهنده پنل پیامک بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی آن کاربر مربوطه ندارد.

· شرکت می تواند با توجه به سیاست های اعمال شده از طرف اپراتور های طرف قرارداد، قوانین خود را تغییر دهد و در صورت نیاز ، مدارکی را نیز از مشترک، درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود ، حساب کاربری ایشان تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود همچنین میتواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد . متن توافقنامه همواره برروی سایت شرکت سامان منادي زنجان قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید .

· شرکت سرویس حاضر را به همان شکلی که هست ارائه می نماید و تا زمان ارائه سرویس از اپراتور های طرف قرارداد میتواند به مشترکین خود سرویس دهی داشته باشد. در غیر اینصورت هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرویس های ارائه شده ندارد.

· این پنل دارای قسمت پشتیبانی ( داخل سامانه ) می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد . همچنین مشتری تنها می بایست از طریق بخش تیکت در سامانه خود درخواست پشتیبانی ارسال نماید .

·  شرکت مخابرات در زمان های حساس و اضطراری، از طریق پیام های داخلی در سامانه و همچنین پیامک به مشترکین ، شرایط مورد نظر به اطلاع کلیه مشترکین خواهد رساند. در صورتی که مشترک بدون توجه به شرایط اعلام شده، پیامک تکی، گروهی و … ارسال نماید ، و پیامک های ارسالی به دست مخاطبین مورد نظر نرسیده باشد ، مسئولیتی متوجه شرکت مخابرات نخواهد بود . همچنین مشترک می بایست شرایط را پذیرفته و تا اطلاع بعدی از ارسال پیامک خودداری نماید .

· استفاده از این سامانه برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد. وب سایت هایی در مورد مسائل جنسی( مطالب و تصاویر مستهجن ) و کودک آزاری فعالیت میکنند. وب سایت هایی که حقوق مولف محصولی یا خدماتی را نقض میکنند. وب سایت های مربوط به خصومتهای شخصی و یا قومی. وب سایت هایی که به نحوی شامل متون و یا مفهوم تبلیغاتی غیرقانونی می باشد. وب سایت هایی که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی را نقض میکند. وب سایت های عرضه کننده غیر قانونی محصولات فرهنگی

· هزینه های پرداخت شده در این سامانه به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد. لذا قبل از پرداخت هر گونه وجه از واریزی مربوطه اطمینان حاصل بفرمایید.

· در صورتی که حساب کاربری به دلیل تخلف مسدود یا غیر فعال شود ، هزینه بازگشایی مجدد 300.000 ريال خواهد بود که می بایست پرداخت گردد. همچنین تعهد نامه ای نیز از کاربر متخلف دریافت خواهد شد که کاربر می بایست آن را امضاء و اثر انگشت کرده و برای واحد امور مشترکین ارسال نماید. لازم به ذکر است در این وضعیت حساب کاربری متخلف به مدت یک هفته مسدود میگردد. در صورت تخطی مجدد از قوانین و ارسال غیر متعارف، اطلاعات شخص متخلف، بدون اطلاع قبلی به حراست ارجاء داده خواهد شد .

· عضويت در سامانه و تکمیل فرم ثبت نام، به منزله پذیرش کلیه قوانین شرکت سامان منادي زنجان می باشد و کاربر تحت هیچ شرایطی نمیتواند به قوانین موجود اعتراضی نماید.

این قوانین در تاریخ 1390/9/18 تنظیم و در تاریخ 1393/1/21 تغییر یافته است و در صورت لزوم تغییر و اطلاع رسانی میگردد.