[description]

طراحی سایت - طراحی پورتال:

در این بخش به ارائه راه حل های واحد طراحی سایت سامان منادی برای طراحی وب سایت ها و  طراحی و راه اندازی پورتال های اطلاع‌رسانی می‌پردازیم.

طراحی وب

واحد طراحی سایت شرکت سامان منادی با بیش از 3 سال سابقه در طراحی سایت ها و پورتال های اطلاع‌رسانی مجری پروژه‌های بزرگی بوده است.


موتور تولید کننده با بهره مندی از سالها تجربه در ساخت، نگهداری و پشتیبانی، به عنوان نرم‌افزار کنترل محتوا طراحی و تولید شده است و در نگهداری بسیاری از وب سایت ها و پورتال ها مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از نقاط قوت در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار، این است که تولید و توسعه این نرم‌افزار از A تا Z در طی سالها در سامان منادی صورت گرفته است و فارسی شده نرم‌افزارهای آماده خارجی نمی‌باشد، لذا معایب و محدودیتهایی همچون امکان سفارشی سازی، توسعه، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته‌های اکثر مشتریان می‌باشد) را ندارد و می‌تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.

 

مراحل طراحی پورتال و سایت:

طراحی پورتال

طراحی و راه‌اندازی شامل مراحل زیر می‌باشد:

1) نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار هسته:

در طراحی پورتال، مطابق ماژولهای نسخه پورتال، نرم‌افزار هسته بروی سرور اختصاص داده شده نصب و اطلاعات پنل مدیریت  برای مشتری ارسال می گردد.
توجه : امکان نصب نرم‌افزار بروی سرورهای شرکت های دیگر خدمات هاستینگ داخلی و خارجی امکان پذیر می‌باشد، فقط می بایست هاست ویندوز در نظر گرفته شود.

2) طراحی گرافیکی پورتال:

با توجه به اهمیت رابط گرافیکی در طراحی پورتال (پرتال) و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، روال ویژه ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته شده است.
در این روال متناسب با نوع کسب و کار مشتری، 3 طرح گرافیکی بصورت اختصاصی بوسیله "وب گرافیستهای" شرکت آماده می­گردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می گردند.
طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم پورتال (پرتال) بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی پورتال (پرتال) طراحی می گردد. این طرح برای اجرا به واحد برنامه سازی شرکت ارجاع می گردد.

3) نصب طرح گرافیکی نهایی پورتال:

در واحد برنامه سازی طرح گرافیک پورتال (پرتال) جهت نصب در نرم‌افزار مدیریت پویای پورتال (پرتال) برش خورده و نصب می گردند. کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد تا سایت با سرعت قابل قبولی در دسترس کاربران قرار گرفته و برای روبوت موتورهای جستجو نیز امکان ثبت (index) صفحات به سادگی فراهم گردد.

4) بررسی نهایی و تحویل پورتال:

در آخرین مرحله از طراحی پورتال، اطلاعات اولیه مشتری متناسب با نقشه پورتال (پرتال)، در سایت قرار داده می شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (وب هاستینگ) انجام می گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در پورتال (پرتال) آنلاین ، کار طراحی و راه‌اندازی به پایان می رسد.

5) آموزش پورتال:

پس از اتمام طراحی پورتال و تحویل پروژه،جلسه آموزش راهبری نرم‌افزار با نماینده (نمایندگان) مشتری برگزار خواهد گردید. 

زمان انجام پروژه

مدت زمان انجام پروژه طراحی پورتال دو ماه می‌باشد.
توجه: مدت زمان پیش بینی شده در صورتی تحقق می یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف مشتری وجود دارد، این موارد در زمانی معقول از طرف مشتری رسیدگی و به شرکت اعلام گردد.

مشاوره رایگان

شما می توانید از خدمات مشاوره برای طراحی پورتال مورد نظر خود، بصورت تلفنی یا حضوری بطور رایگان بهره مند شوید.
 
با ما تماس بگیرید.